Reklam

Survivor Serenay Aktaş Kimdir?

serenay aktaş survivor
Serenay Aktaş, Survivor yeni sezonda yarışmacılarından birisidir. Survivor 2014 sezonu çok yakın bir zamanda başlayacak. Yarışmacı seçimleri büyük bir titizlikle sürerken çeşitli isimlerde netleşmeye devam ediyor. Serenay Aktaş Survivor yarışmasına katılacak oyuncu bir isim. Serenay Aktaş kimdir sorunuza daha detaylı bilgi verelim;
Serenay Aktaş, 1 Ekim 1993 yılında İstanbul şehrimizde dünyaya gelmiştir. Serenay Aktaş oyunculuğun dışında aynı zamanda bir bayan futbolcu olmaktadır. Serenay Aktaş bir çok futbol takımında oynamış ve şuan futbola devam etmektedir.

Serenay Aktaş, Zeytinburnuspor Kulübünde görev aldıktan sonra şu an Fatih Vatan Lisesi Spor'un başarılı bir sporcusudur.Yazı yazmaya da özel bir ilgisi bulunan Serenay şiir dili etkisi taşıyan düz yazılarını da ileride yayımlamayı düşünüyor. Oyunculuk alanında da genç yaşına rağmen kısa zamanda tecrübeler edinmeye başlayan Serenay Aktaş son dönemde televizyonun dikkat çekici projelerinden bir tanesi olan Kanıt dizisinde rol alarak oyunculuk kariyerine başlamıştır.
Ayrıca Umut yolcuları, Türk Malı , Şüphe , Yahşi Cazibe gibi çokça bilinen projelerde görev alan Serenay halen Kalbim Seni Seçti dizisinde rol almaktadır. Dizi çalışmalarının yanı sıra özgün ve sıra dışı güzelliği ve oyunculuktaki başarısıyla dikkat çekerek sırasıyla Baston - Tek Perdelik Aşk Oyunu , Bülent Serttaş - Gülüşü Yaralım ve Frekans - Papatyalar kliplerinde yer almıştır. Serenay'ın her daim dillendirdiği bir özelliği ise annesine olan düşkünlüğü ve sevgisi.

Serenay Aktaş Survivor yarışmasıyla emin adımlarla yürüdüğü oyunculuk ve sporcu kariyerine önemli bir katkı sağlamış olacak ve daha fazla kitleler tarafından sevilip tanınacaktır.  Survivor 2014 sezonu adeta bir spor müsabakası şeklinde geçecektir. Serenay dışında sporcu kimliği taşıyan bir çok yarışmacı survivor kadrosuna dahil oldu. Duygu Bal ve Ahmet Dursun bu yarışmacılardan sadece ikisi. Survivor 2014 hakkında tüm gelişmeleri sitemizden takip etmeye devam edin.

Serenay Aktaş Fotoğrafları0 yorum:

Yorum Gönder