Reklam

Survior All Star 2015 TV8 21 Nisan 2015 izle

Survivor All Star'da 8. hafta yarışmadan elenen isim Özlem oldu. Elendikten sonra adada yaşananlar ile ilgili konuşan Özlem Çalın,  Turabi ve Hilmicem ile ilgili iddialı açıklamalarda bulundu.

Hilmicem'in Turabi'nin etkisinde olduğunu söyleyen Özlem,  neden elendiğini de açıkladı.

Özlem Hilmicem ile ilgili olarak; 'Hilmicem'i normal hayatta tanımıyorum,  bu yarışmada bir araya geldik .  Daha önceki Survivor'da onu izleyince çok efendi bir tavrı vardı.  Bizim yarışmamızda da herkesin içindeyken sempatik ve güler yüzlüydü ama kimse yokken sert bakan,  agrasifleşen,  kimseye cevap vermeyen bir tutum sergiledi.  Bu hallerinde Turabi'nin de etkisini olduğunu düşünüyorum. Onlar Taner'de varken üçü bir arada arkadaş olup ,  birlikte konuşup kimseyle muhatap olmak istemiyorlardı.  O yüzden biraz Turabi'den o konuda etkilenmiş olabilir .  Çünkü konuşacağı zaman Turabi'nin gözlerine bakıyordu ya da konuştuğu zaman Turabi'ye bakıp 'ya kusura bakma ama konuştum' bakışını görüyordum.  Bence kendi duruşunu sergilemesi lazım,  24 yaşında artık kişiliğini belli etmesi gerekiyor. ' dedi.

Survivor ALL Star tüm heyacanıyla devam ediyor!!!

Bu bölümde ise izleyici yorumları şu şekilde oldu!

Acun Az hesap kitapci degilsin iki kavga fazla olsun isine geliyor diye bozogu tuttun oyunda. Kavgayla beslenen bu tarz benim ve survivoru kiniyorum


Banu Avar'in bu ve buna benzer programlar hakkindaki videosunu izlemenizi tavsiye ederim. Bu tur duzmece sistematik progranlarin Beyinlerinizi nasil uyuşturup sizleri dunya gerceklerinden uzaklaştırdıgini göreceksiniz.

Hasan cok sinsi planli hareket ediyor kendisi hem kumpasci hem cok sevgisiz kutuplasmayi de kendisi baslatti,takimda kavgayi kendisi baslatti ve gurubun ipini cekmistir.

sırf Nadya kazansın diye bireysel dokunulmazlığı yapamadı gibi yaptın o kadar oynamana rağmen yapamadın eğer başkası olsaydı hiç bırakırmıydın turbişon..hep aklın fikrin politika..foyaların ortaya çıktığında ne yapacaksın..kimse görmüyor sanma GÖRÜYORUZZZZ

Hasan bu survivor'i dogukan mançoyla beraber alir goturur burayada yaziyorum. Hasan, Dogukan, merve kibrisa gider. Turabi cirkefi 2 haftaya kadar elenir.

Turabi cidden hastalıklı bir ruh yapısına sahip. Kötü bir insan olduğu için herkese kötü bakıyor. Hilmi Cem ise karakteri bu yaşa kadar oturmadığı için Turabi'nin uydusuna girmiş. Turabi'nin yüksek sms alması araştırılması gereken bir konu. Bu kadar kötü bir insan bu kadar çok oy alıyorsa o toplumda bir sorun var demektir.

  Survivor ALL Star Son Bölümü izlemek için tıkla!!!

1 yorum:

  1. dizi izle Siz okunuşu müteаddіt іnsаn gibi anlamsız zamanlarınızda sürеkli olarak internetten fіlm izleуenlerden mіѕіnіz? Ancak film izlediğiniz site ile іlgіlі daіmî olarak problеm mu yaşıyоrsunuz? Bu iş merkezi ѕayeѕinde dаhа çok bu stіl sоrunlаr уaşamaуaсaksınız. Canlı izle Tüm filmleri evinize mіhman etmeye anık оlun. şehir еn tanınmayan ve okunuşu efsаneleşmiş, unutulmаyаn fіlm ve dizileri sizlere ѕunuуor. full hd dizi böylеliklе kоlayca okunuşu de rahat istediğiniz filmi іzleyebіlіrѕіnіz. Bu iş merkezi yardımıyla yegâne yapmanız gereken уazarak seyre dalmanız. Tek Parça Ayrıcа ötümlü оlarak film izlеrkеn оluşan donmalara kаrşı da hal gеtirilmiş gіbі görünüyоr. mukаddemа olduğu gibi filmleri hіçbіr biricik kısımlar halindе іncelemek alegоri hareketѕiz parça izle sеçеnеğі ѕayeѕinde dikkatiniz dağılmadan yoğunlaştırılmış tеk şеkildе, sоrunsuz оlarak film tаkip özellіğі okunuşu sunuуor. izle güçlü butonu sebebiyle hеnüz kаliteli bеnzеr görüntüyе ѕahip olarak filminizi hеvеs іle izleуebilirsiniz.

    YanıtlaSil